Sevgili Güzelbahçeliler...

29 Mart 2009'da başlamış olduğum Güzelbahçe Belediye Başkanlığına, sizlerin teveccühleriyle 2014 ve 2019 yerel seçimlerinde de tekrar seçilerek güveninize layık olmaya çalışıyorum. Bunun için gecemizi gündüzümüze katıyor, projeler üretiyor,  hizmet sunuyoruz.

Sevgili hemşerilerim...

Tüm çalışmalarımızın ana eksenini ''İnsan odaklı sosyal belediyecilik'' oluşturuyor. Nitekim bu anlayışın sonuçlarını almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ancak belediyeciliğin temel görevleri olan, altyapı, park yapımı ve çevre temizliği gibi rutin işleri aksatmamaya çalışıyoruz. Bu amaçla Güzelbahçe’mizin meydanlarını, cadde, sokak ve bulvarlarını, kaldırımlarını çağdaş kentler düzeyine taşıyoruz.

Kentimizin var olan yeşil dokusuna yeni parklar yaparak yeşil alanlar kazandırıyoruz.

Bir deniz kenti olan ilçemizde halkımızın kıyılardan daha fazla yararlanmalarını sağlamak için sahil düzenlemeleri yapıyoruz.

Kadınlarımızı, gençlerimizi ve çocuklarımızı sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle buluşturuyoruz. Özellikle gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak için sanat ve spor kursları düzenliyoruz.

Amacımız, Ulu Önder Atatürk'ün devrim ve ilkeleri doğrultusunda laik, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğü için çalışacak gençlerin yetişmesidir.

Güzelbahçe Belediyesi olarak 'Halkçı, katılımcı, demokratik ve şeffaf yönetim' anlayışı içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Nitekim karar alma süreçlerinin demokratikleşmesi için Güzelbahçe'deki başta Kent Konseyi olmak üzere tüm sivil toplum örgütleriyle birlikte hareket ediyoruz.

Sevgili Güzelbahçeli hemşerilerim...

Önce bana bu onurlu makamı layık gören siz vatandaşlarıma,  desteklerini esirgemeyen, uyum içerisinde çalışmaktan memnuniyet duyduğum meclis üyelerimize ve çalışma arkadaşlarıma içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Güzelbahçe'de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu belirtiyor ve “Güzelbahçe'de yaşamak güzeldir” diyorum.

Saygı ve sevgi sunuyorum.

 Ö. Mustafa İnce
Güzelbahçe Belediye Başkanı